КРАСНОДОНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
94400, Луганська обл., м. Сорокине, просп. 60-річчя СРСР, 30
Бухгалтерія
Керівник
Каменський Костянтин Юрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00444731
Дата реєстрації19.12.2003
Дата оновлення25.04.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРАСНОДОНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОДОНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ТОВ» присвоєно код 00444731.

Керівником підприємства «КРАСНОДОНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ТОВ» є Каменський Костянтин Юрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОДОНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ТОВ» — Луганська обл., м. Сорокине, просп. 60-річчя СРСР, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОДОНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах