ЛИСИЧАНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
93113, Луганська обл., м. Лисичанськ, шосе Артемівське
Керівник
Ярошенко Микола Миколайович
Код ЄДРПОУ00444748
Дата реєстрації19.11.1996
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛИСИЧАНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛИСИЧАНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ЗАТ» присвоєно код 00444748.

Керівником підприємства «ЛИСИЧАНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ЗАТ» є Ярошенко Микола Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛИСИЧАНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ЗАТ» — Луганська обл., м. Лисичанськ, шосе Артемівське.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛИСИЧАНСЬКИЙ МІСЬКМОЛОКОЗАВОД, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах