ЖИТОМИРМОЛОКО, ДОЧП КОРОСТЕНСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД ВАТ

Контакти

Юридична адреса
11500, Житомирська обл., м. Коростень, вул. Толстого, 3
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Хоменко Петро Нікіфорович
Бухгалтер
Пироженко Ірина Петрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00445340
Дата реєстрації22.04.1999
Дата оновлення16.09.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖИТОМИРМОЛОКО, ДОЧП КОРОСТЕНСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТОМИРМОЛОКО, ДОЧП КОРОСТЕНСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД ВАТ» присвоєно код 00445340.

Керівником підприємства «ЖИТОМИРМОЛОКО, ДОЧП КОРОСТЕНСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД ВАТ» є Хоменко Петро Нікіфорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТОМИРМОЛОКО, ДОЧП КОРОСТЕНСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД ВАТ» — Житомирська обл., м. Коростень, вул. Толстого, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТОМИРМОЛОКО, ДОЧП КОРОСТЕНСЬКИЙ МОЛОКОЗАВОД ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах