ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ СИРЗАВОД, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
70231, Запорізька обл., Гуляйпільський р-н, смт. Залізничне, вул. Ватутіна, 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Жиленко Наталія Олегівна
Бухгалтер
Дужій Микола Леонтійович
Кількість співробітників135 чел.
Код ЄДРПОУ00445665
Дата реєстрації07.09.1994
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ СИРЗАВОД, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ СИРЗАВОД, ЗАТ» присвоєно код 00445665.

Керівником підприємства «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ СИРЗАВОД, ЗАТ» є Жиленко Наталія Олегівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ СИРЗАВОД, ЗАТ» — Запорізька обл., Гуляйпільський р-н, смт. Залізничне, вул. Ватутіна, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГУЛЯЙПІЛЬСЬКИЙ СИРЗАВОД, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах