СОВЄТСЬКИЙ МАСЛОВИРОБНИЧИЙ ЗАВОД, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
74800, Херсонська обл., м. Каховка, вул. Маркса, 150
Керівник
Ігнатович Сергій Леонідович
Код ЄДРПОУ00446300
Дата реєстрації29.04.1996
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СОВЄТСЬКИЙ МАСЛОВИРОБНИЧИЙ ЗАВОД, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СОВЄТСЬКИЙ МАСЛОВИРОБНИЧИЙ ЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00446300.

Керівником підприємства «СОВЄТСЬКИЙ МАСЛОВИРОБНИЧИЙ ЗАВОД, ПАТ» є Ігнатович Сергій Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СОВЄТСЬКИЙ МАСЛОВИРОБНИЧИЙ ЗАВОД, ПАТ» — Херсонська обл., м. Каховка, вул. Маркса, 150.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СОВЄТСЬКИЙ МАСЛОВИРОБНИЧИЙ ЗАВОД, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах