ГАЛИЧИНА, МОЛОЧНА КОМПАНІЯ

Контакти

Адреса
79052, м. Львів, вул. Рудненська, 8
Телефони
Факс
Керівник
Турик Роман Степанович — директор

Продукція, послуги

Молочна продукція.

Рекламна інформація

Молочна компанія „Галичина“ розпочала свій шлях у 1998 році. На сьогодні ми серед лідерів із виробництва кисломолочної продукції та одні з найбільших виробників йогуртів в Україні.

„Галичина“ є єдиною повністю українською компанією серед молочних виробників першого ешелону. Сьогодні нашу продукцію можна придбати у всіх регіонах України. Асортимент включає як традиційні молочні продукти – молоко, кефір, ряжанку, сметану, сир кисломолочний, масло, так і йогурти, багаті на вітаміни та мінерали, а також унікальні продукти за карпатськими рецептами – гуслянку та маслянку.

Види діяльності

Про компанію

Юрид. назваЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПРАТ
Код ЄДРПОУ00446368
Дата реєстрації14.11.2005
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників2 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» присвоєно код 00446368.

Керівником підприємства «ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» є Турик Роман Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» — м. Львів, вул. Рудненська, 8.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЛЬВІВСЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПРАТ» офіційний сайт: https://galychyna.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАЛИЧИНА, МОЛОЧНА КОМПАНІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах