СТАРОСАМБІРСЬКИЙ СИРКОМБІНАТ, ДКП

Контакти

Юридична адреса
82071, Львівська обл., Старосамбірський р-н, с. Стрільбичі, вул. Промислова, 2
Керівник
Іваницька Марія Ігорівна
Бухгалтер
Кузьмич Любов Прокопівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00446405
Дата реєстрації27.12.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СТАРОСАМБІРСЬКИЙ СИРКОМБІНАТ, ДКП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАРОСАМБІРСЬКИЙ СИРКОМБІНАТ, ДКП» присвоєно код 00446405.

Керівником підприємства «СТАРОСАМБІРСЬКИЙ СИРКОМБІНАТ, ДКП» є Іваницька Марія Ігорівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАРОСАМБІРСЬКИЙ СИРКОМБІНАТ, ДКП» — Львівська обл., Старосамбірський р-н, с. Стрільбичі, вул. Промислова, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАРОСАМБІРСЬКИЙ СИРКОМБІНАТ, ДКП»
Поділіться інформацією в соцмережах