ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
58007, м. Чернівці, вул. Коломийська, 4а
Телефони
Керівник
Ткаченко Валентина Василівна
Кількість співробітників120 чел.
Код ЄДРПОУ00447862
Дата реєстрації26.08.2010
Дата оновлення30.03.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ» присвоєно код 00447862.

Керівником підприємства «ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ» є Ткаченко Валентина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ» — м. Чернівці, вул. Коломийська, 4а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРНІВЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах