ПРИЛУЦЬКИЙ МАСЛОРОБНИЙ КОМБІНАТ, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
17500, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Дружби Народів, 36
Керівник
Розенблат Борислав Соломонович
Код ЄДРПОУ00447994
Дата реєстрації19.12.2013
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПРИЛУЦЬКИЙ МАСЛОРОБНИЙ КОМБІНАТ, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИЛУЦЬКИЙ МАСЛОРОБНИЙ КОМБІНАТ, ВАТ» присвоєно код 00447994.

Керівником підприємства «ПРИЛУЦЬКИЙ МАСЛОРОБНИЙ КОМБІНАТ, ВАТ» є Розенблат Борислав Соломонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИЛУЦЬКИЙ МАСЛОРОБНИЙ КОМБІНАТ, ВАТ» — Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Дружби Народів, 36.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИЛУЦЬКИЙ МАСЛОРОБНИЙ КОМБІНАТ, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах