СУМСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
40009, м. Суми, вул. Білопільський Шлях, 17
Телефони
Керівник
Рубаненко Надія Василівна
Бухгалтер
Коломієць Галина Володимирівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00450281
Дата реєстрації25.12.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СУМСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СУМСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ, ТОВ» присвоєно код 00450281.

Керівником підприємства «СУМСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ, ТОВ» є Рубаненко Надія Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СУМСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ, ТОВ» — м. Суми, вул. Білопільський Шлях, 17.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СУМСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ І ЗВІРНИКІВ-ЛЮБИТЕЛІВ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах