КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ

Контакти

Юридична адреса
42400, Сумська обл., Краснопільський р-н, смт. Краснопілля, вул. Комсомольська, 2
Керівник
Миронов Сергій Федорович
Код ЄДРПОУ00450476
Дата реєстрації17.08.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» присвоєно код 00450476.

Керівником підприємства «КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» є Миронов Сергій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» — Сумська обл., Краснопільський р-н, смт. Краснопілля, вул. Комсомольська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах