КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ

Контакти

Юридична адреса
42400, Сумська обл., Краснопільський р-н, смт. Краснопілля, вул. Комсомольська, 2
Керівник
Миронов Сергій Федорович
Код ЄДРПОУ00450476
Дата реєстрації26.03.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» присвоєно код 00450476.

Керівником підприємства «КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» є Миронов Сергій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ» — Сумська обл., Краснопільський р-н, смт. Краснопілля, вул. Комсомольська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРАСНОПІЛЬСЬКЕ РАЙОННЕ ОБ’ЄДНАННЯ КРОЛІВНИКІВ ТА ЗВІРОВОДІВ-ЛЮБИТЕЛІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах