ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ, ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

Контакти

Юридична адреса
20202, Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Звенигородка, вул. Кошиця, 38
Керівник
Рябоненко Ольга Володимирівна

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00452713
Дата реєстрації09.09.2013
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ, ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» присвоєно код 00452713.

Керівником підприємства «ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ, ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» є Рябоненко Ольга Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ, ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД» — Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Звенигородка, вул. Кошиця, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗВЕНИГОРОДСЬКИЙ ЦЕНТР ПІДГОТОВКИ І ПЕРЕПІДГОТОВКИ РОБІТНИЧИХ КАДРІВ, ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД»
Поділіться інформацією в соцмережах