ЧЕРКАСИАГРОМ’ЯСОПРОМ, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКА АСОЦІАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
18008, м. Черкаси, вул. Смілянська, 122/1
Бухгалтерія
Керівник
Голінний Андрій Михайлович
Бухгалтер
Прохоров Ігор Михайлович
Кількість працівників1 чол.
Код ЄДРПОУ00452989
Дата реєстрації13.09.1995
Дата оновлення29.04.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ЧЕРКАСИАГРОМ’ЯСОПРОМ, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКА АСОЦІАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРКАСИАГРОМ’ЯСОПРОМ, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКА АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 00452989.

Керівником підприємства «ЧЕРКАСИАГРОМ’ЯСОПРОМ, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКА АСОЦІАЦІЯ» є Голінний Андрій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРКАСИАГРОМ’ЯСОПРОМ, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКА АСОЦІАЦІЯ» — м. Черкаси, вул. Смілянська, 122/1.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ЧЕРКАСИАГРОМ’ЯСОПРОМ, ВИРОБНИЧО-ГОСПОДАРСЬКА АСОЦІАЦІЯ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах