СВІДОМІСТЬ, РИБОЛОВЕЦЬКИЙ КОЛГОСП

Контакти

Юридична адреса
57555, Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Василівка
Керівник
Крумаленко Микола Іванович
Код ЄДРПОУ00466862
Дата реєстрації03.07.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СВІДОМІСТЬ, РИБОЛОВЕЦЬКИЙ КОЛГОСП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІДОМІСТЬ, РИБОЛОВЕЦЬКИЙ КОЛГОСП» присвоєно код 00466862.

Керівником підприємства «СВІДОМІСТЬ, РИБОЛОВЕЦЬКИЙ КОЛГОСП» є Крумаленко Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІДОМІСТЬ, РИБОЛОВЕЦЬКИЙ КОЛГОСП» — Миколаївська обл., Очаківський р-н, с. Василівка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІДОМІСТЬ, РИБОЛОВЕЦЬКИЙ КОЛГОСП»
Поділіться інформацією в соцмережах