УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПО ВИПРОБУВАННЮ ТА ПРОГНОЗУВАННЮ ТЕХНІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА, ДП

Контакти

Юридична адреса
08654, Київська обл., Васильківський р-н, смт. Дослідницьке, вул. Інженерна, 5
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Оситняжський Микола Васильович
Бухгалтер
Бабинець Віталій Олексійович

Продукція, послуги

Дослідження і розробки в галузі технічних наук

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00470252
Дата реєстрації21.06.2011
Дата оновлення01.03.2019
Кількість співробітників21 чел.
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПО ВИПРОБУВАННЮ ТА ПРОГНОЗУВАННЮ ТЕХНІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА, ДП» присвоєно код 00470252.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПО ВИПРОБУВАННЮ ТА ПРОГНОЗУВАННЮ ТЕХНІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА, ДП» є Оситняжський Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПО ВИПРОБУВАННЮ ТА ПРОГНОЗУВАННЮ ТЕХНІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА, ДП» — Київська обл., Васильківський р-н, смт. Дослідницьке, вул. Інженерна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ПО ВИПРОБУВАННЮ ТА ПРОГНОЗУВАННЮ ТЕХНІКИ І ТЕХНОЛОГІЙ ДЛЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах