ІНТЕРФАКЕЛ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
07455, Київська обл., Броварський р-н, с. Княжичі, вул. Слави, 19
Керівник
Ратуш Олександр Борисович
Бухгалтер
Радченко Руслан Анатолійович

Продукція, послуги

Продукція: Комплекти ацетилено-кисневих пальників / Металлізатори газові для газополум’яного напилення / Пістолети для газо-пламенного напилення порошковими матеріалами / Різаки газополум’яні пропановые / Шафи газопідготовки робочих газів

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00470467
Кількість співробітників2 чел.
Дата реєстрації18.04.1997
Дата оновлення01.02.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНТЕРФАКЕЛ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 00470467.

Керівником підприємства «ІНТЕРФАКЕЛ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Ратуш Олександр Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНТЕРФАКЕЛ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Київська обл., Броварський р-н, с. Княжичі, вул. Слави, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНТЕРФАКЕЛ, СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-АВСТРІЙСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах