УЛЬЯНОВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ЗАТ

Контакти

Юридична адреса
26400, Кіровоградська обл., Благовіщенський р-н, м. Благовіщенське, вул. 50-річчя Радянської Влади, 50
Телефони
Керівник
Пашковський Андрій Анатолійович
Бухгалтер
Гмиря Ніна Миколаївна
Кількість співробітників41 чел.
Код ЄДРПОУ00471490
Дата реєстрації26.06.1996
Дата оновлення24.05.2013

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УЛЬЯНОВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ЗАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УЛЬЯНОВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ЗАТ» присвоєно код 00471490.

Керівником підприємства «УЛЬЯНОВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ЗАТ» є Пашковський Андрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УЛЬЯНОВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ЗАТ» — Кіровоградська обл., Благовіщенський р-н, м. Благовіщенське, вул. 50-річчя Радянської Влади, 50.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УЛЬЯНОВСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ЗАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах