ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКО-РИБОВОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
52005, Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 5
Телефони
Керівник
Якубік Олександр Євгенович
Кількість співробітників80 чел.
Код ЄДРПОУ00476613
Дата реєстрації26.03.2009
Дата оновлення21.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКО-РИБОВОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКО-РИБОВОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ВАТ» присвоєно код 00476613.

Керівником підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКО-РИБОВОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ВАТ» є Якубік Олександр Євгенович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКО-РИБОВОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ВАТ» — Дніпропетровська обл., Дніпровський р-н, смт. Слобожанське, вул. Теплична, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДНІПРОПЕТРОВСЬКЕ ВИРОБНИЧЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКО-РИБОВОДНЕ ПІДПРИЄМСТВО, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах