ЧЕРВОНА ЗІРКА, ХІМФАРМЗАВОД, ПАТ

Адреса
61010, м. Харків, вул. Гордієнківська, 1

Продукція, послуги

Продукція: Медикаменти / Медпрепарати

Рекламна інформація

Хіміко-фармацевтичний завод «Червона зірка» заснований в 1923 році і є одним з перших фармацевтичних підприємств України. Маючи в наявності великий виробничий потенціал і застосовуючи новий підхід до організації виробничо-комерційної діяльності, ми створюємо реальні вигоди і можливості споживачам і партнерам.
Вигоди та можливості для споживачів - доступні за ціною і якісні ЛЗ.
   На сьогоднішній день асортимент продукції ХФЗ «Червона зірка» включає препарати 25 фармакотерапевтичних груп і охоплює тверді (таблетки, капсули), м’які (мазі, гелі, лініменти) і рідкі (спиртові настоянки і розчини) лікарські форми. Крім того, випускаються біологічно активні харчові добавки та лікувальна косметика. Особливе місце в товарному портфелі відведено фітопрепаратів, які знайшли своїх споживачів завдяки поєднанню безпеки та ефективності.
   На підприємстві відбувається активна модернізація виробництва. Побудована нова лінія з виробництва капсул; повністю оновлений цех з виробництва рідких лікарських форм.
Вигоди та можливості партнерам - забезпечення якісного сервісу та активна промоційна діяльність.
   У найближчих планах заводу - освоєння нових фармакологічних груп та істотне розширення асортименту. працює програма підготовки та активної діяльності медичних представників у всіх великих містах країни.
   Розроблено концепцію стратегічного управління просуванням торгової марки, що включає серію конкретних комерційних проектів, пропозицій і програм спільної діяльності з дистриб’юторами, аптеками та установами охорони здоров’я.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00481241
Дата реєстрації25.04.2007
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Трутаєв Ігор Вікторович — директор
Бухгалтер
Черненко Ігор Олександрович
Рік заснування
1923
Кількість співробітників405 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЧЕРВОНА ЗІРКА, ХІМФАРМЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00481241.

Керівником підприємства «ЧЕРВОНА ЗІРКА, ХІМФАРМЗАВОД, ПАТ» є Трутаєв Ігор Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЧЕРВОНА ЗІРКА, ХІМФАРМЗАВОД, ПАТ» — м. Харків, вул. Гордієнківська, 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЧЕРВОНА ЗІРКА, ХІМФАРМЗАВОД, ПАТ» офіційний сайт: https://www.zvezda.kharkov.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
61010, м. Харків, вул. Гордієнківська, 1
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЧЕРВОНА ЗІРКА, ХІМФАРМЗАВОД, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах