РАДГОСП "ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКИЙ"

Контакти

Юридична адреса
31340, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Лісові Гринівці, вул. Центральна, 4
Керівник
Лежанський Василь Васильович
Код ЄДРПОУ00481548
Дата реєстрації29.01.1996
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАДГОСП ”ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКИЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДГОСП "ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКИЙ"» присвоєно код 00481548.

Керівником підприємства «РАДГОСП "ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКИЙ"» є Лежанський Василь Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДГОСП "ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКИЙ"» — Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Лісові Гринівці, вул. Центральна, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДГОСП ”ЛІСОВОГРИНІВЕЦЬКИЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах