НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

Адреса
03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15

Продукція, послуги

Послуги: Визначення показників якості продукції рослинництва і тваринництва / Молекулярна діагностика продукції рослинництва та тваринництва / Визначення показників безпеки в продукції рослинництва і тваринництва / Агрохімічні та мікробіологічні дослідження ґрунту / Експертиза продукції рослинництва і грибівництва / Реєстрація засобів захисту рослин

Рекламна інформація

В лабораторії виконують близько 300 видів різноманітних досліджень. Це показники якості продукції рослинного і тваринного походження, показники безпеки, показники води та ґрунту, біохімічні та клінічні показники, проводиться діагностика насіння, посадкового матеріалу, зерна, хлібопродуктів, та технічних культур. У лабораторії широко застосовуються сучасні методи досліджень, зокрема молекулярна діагностика вірусних та бактеріальних хвороб тварин. А також визначається якість трихограм. Лабораторія проводить державні випробування засобів захисту рослин та агрохімікатів з метою їх реєстрації в Україні - вивчається біологічна ефективність препаратів, їх поведінка у навколишньому середовищі, вплив пестицидів на об’єкти екосистеми, проводиться робота з розробки та модифікації методів визначення залишків пестицидів у продукції та визначенню вмісту ксенобіотиків у продукції АПК.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00493706
Дата реєстрації15.07.2008
Дата оновлення05.05.2019
Керівник
Ніколаєнко Станіслав Миколайович — ректор
Рік заснування
2003
Кількість співробітників85 чел.

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ» присвоєно код 00493706.

Керівником підприємства «НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ» є Ніколаєнко Станіслав Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ» — м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ» офіційний сайт: http://nubip.edu.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
03041, м. Київ, вул. Героїв Оборони, 15
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах