МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Контакти

Адреса
87528, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лібкнехта, 105
Бухгалтерія
Керівник
Наумов Валерій Миколайович — голова правління

Продукція, послуги

Продукція: Грейфер / Валок, ролик / Вила гнойові четырехрогие / Виробництво євровікон

Рекламна інформація

Маріупольський дослідно-експериментальний завод виробляє обладнання для металургійних комбінатів, євроконтейнери, вантажопідйомне обладнання. Крім перепрофілювання виробництва підприємства, на заводі зберігається стара номенклатура, тобто триває виробництво сільськогосподарських вил. Обсяг виробництва вил за останні два роки збільшився в кілька разів, і сьогодні 70% таких виробів, які відповідають європейським стандартам, експортується.
ВАТ ”МДЕЗ” тісно співпрацює з такими великими металургійними гігантами, як ВАТ ”МК Азовсталь”, ВАТ ”ММК ім. Ілліча ”,” Криворіжсталь ”,” Запоріжсталь ”. Протягом декількох років завод є експортером своєї продукції в країни СНД і далекого зарубіжжя, у тому числі в Польщу, Угорщину, Словаччину, Голландію, Туреччину, Чехію, Австрію.
З приходом в 2003 році нової команди топ-менеджерів і реорганізації структури управління намітилося збільшення виробництва та асортименту продукції, налагодилися зв’язки з партнерами з країн Євросоюзу.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00645211
Дата реєстрації03.04.2007
Дата оновлення18.08.2015
Рік заснування
1917
Кількість співробітників500 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00645211.

Керівником підприємства «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ» є Наумов Валерій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лібкнехта, 105.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ» офіційний сайт: http://www.moez.com.ua/
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах