МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Адреса
87528, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лібкнехта, 105
Факс

Продукція, послуги

Продукція: Грейфер / Валок, ролик / Вила гнойові четырехрогие / Виробництво євровікон

Рекламна інформація

Маріупольський дослідно-експериментальний завод виробляє обладнання для металургійних комбінатів, євроконтейнери, вантажопідйомне обладнання. Крім перепрофілювання виробництва підприємства, на заводі зберігається стара номенклатура, тобто триває виробництво сільськогосподарських вил. Обсяг виробництва вил за останні два роки збільшився в кілька разів, і сьогодні 70% таких виробів, які відповідають європейським стандартам, експортується.
ВАТ ”МДЕЗ” тісно співпрацює з такими великими металургійними гігантами, як ВАТ ”МК Азовсталь”, ВАТ ”ММК ім. Ілліча ”,” Криворіжсталь ”,” Запоріжсталь ”. Протягом декількох років завод є експортером своєї продукції в країни СНД і далекого зарубіжжя, у тому числі в Польщу, Угорщину, Словаччину, Голландію, Туреччину, Чехію, Австрію.
З приходом в 2003 році нової команди топ-менеджерів і реорганізації структури управління намітилося збільшення виробництва та асортименту продукції, налагодилися зв’язки з партнерами з країн Євросоюзу.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00645211
Дата реєстрації03.04.2007
Дата оновлення18.08.2015
Керівник
Наумов Валерій Миколайович — голова правління
Рік заснування
1917
Кількість співробітників500 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи припинено

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00645211.

Керівником підприємства «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ» є Наумов Валерій Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ» — Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лібкнехта, 105.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ» офіційний сайт: http://www.moez.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — припинено.
Адреса
87528, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Лібкнехта, 105
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАРІУПОЛЬСЬКИЙ ДОСЛІДНО-ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНИЙ ЗАВОД, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах