ВАРВАРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД

Контакти

Юридична адреса
51325, Дніпропетровська обл., Юр’ївський р-н, с. Варварівка, вул. Пристанційна
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Семенов Іван Петрович
Бухгалтер
Олефір Людмила Миколаївна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00686687
Дата реєстрації01.06.1992
Дата оновлення01.04.1998
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ВАРВАРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАРВАРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» присвоєно код 00686687.

Керівником підприємства «ВАРВАРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» є Семенов Іван Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАРВАРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» — Дніпропетровська обл., Юр’ївський р-н, с. Варварівка, вул. Пристанційна.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАРВАРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД»
Поділіться інформацією в соцмережах