БЕРДЯНСЬКЕ МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ВИРОБНИЦТВА КОРМІВ ТА ПРОДУКТІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

Контакти

Юридична адреса
71151, Запорізька обл., Бердянський р-н., село Трояни, вул. ВОДЄНІКОВА, б. 1
Телефони
Керівник
Іхно Іван Степанович
Код ЄДРПОУ00688255
Дата реєстрації15.08.1995
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЕРДЯНСЬКЕ МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ВИРОБНИЦТВА КОРМІВ ТА ПРОДУКТІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРДЯНСЬКЕ МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ВИРОБНИЦТВА КОРМІВ ТА ПРОДУКТІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА» присвоєно код 00688255.

Керівником підприємства «БЕРДЯНСЬКЕ МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ВИРОБНИЦТВА КОРМІВ ТА ПРОДУКТІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА» є Іхно Іван Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРДЯНСЬКЕ МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ВИРОБНИЦТВА КОРМІВ ТА ПРОДУКТІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА» — Запорізька обл., Бердянський р-н., село Трояни, вул. ВОДЄНІКОВА, б. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕРДЯНСЬКЕ МІЖГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ВИРОБНИЦТВА КОРМІВ ТА ПРОДУКТІВ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах