ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МАКАРІВСЬКИЙ МІЖКОЛГОСПНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД

Контакти

Юридична адреса
08033, Київська обл., Макарівський р-н, с. Копилів, вул. Леніна, 4
Телефони
Керівник
Савенок Ніна Миколаївна
Код ЄДРПОУ00688516
Дата реєстрації08.12.2004
Дата оновлення14.12.2004
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица прекращено
Внимание!

О предприятии «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МАКАРІВСЬКИЙ МІЖКОЛГОСПНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МАКАРІВСЬКИЙ МІЖКОЛГОСПНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» присвоєно код 00688516.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МАКАРІВСЬКИЙ МІЖКОЛГОСПНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» є Савенок Ніна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МАКАРІВСЬКИЙ МІЖКОЛГОСПНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД» — Київська обл., Макарівський р-н, с. Копилів, вул. Леніна, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ МАКАРІВСЬКИЙ МІЖКОЛГОСПНИЙ КОМБІКОРМОВИЙ ЗАВОД»
Поділіться інформацією в соцмережах