ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПТАХІВНИЧОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ”ХМЕЛЬНИЦЬКПТАХОПРОМ”

Контакти

Юридична адреса
31336, Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Мацьківці
Телефони
Керівник
Стрілецький Олег Володимирович
Кількість співробітників8 чел.
Код ЄДРПОУ00689148
Дата реєстрації05.03.1996
Дата оновлення13.07.2011
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПТАХІВНИЧОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ”ХМЕЛЬНИЦЬКПТАХОПРОМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПТАХІВНИЧОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ”ХМЕЛЬНИЦЬКПТАХОПРОМ”» присвоєно код 00689148.

Керівником підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПТАХІВНИЧОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ”ХМЕЛЬНИЦЬКПТАХОПРОМ”» є Стрілецький Олег Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПТАХІВНИЧОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ”ХМЕЛЬНИЦЬКПТАХОПРОМ”» — Хмельницька обл., Хмельницький р-н, с. Мацьківці.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ОБЛАСНЕ ВИРОБНИЧЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПТАХІВНИЧОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ”ХМЕЛЬНИЦЬКПТАХОПРОМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах