ЛІТИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ПРОЕКТУВАННЯ

Контакти

Юридична адреса
22300, Вінницька обл., Літинський р-н, смт. Літин, вул. Леніна, 32
Керівник
Черниш Віктор Петрович
Код ЄДРПОУ00689510
Дата реєстрації07.07.2007
Дата оновлення01.11.2019
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Внимание!

О предприятии «ЛІТИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ПРОЕКТУВАННЯ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІТИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ПРОЕКТУВАННЯ» присвоєно код 00689510.

Керівником підприємства «ЛІТИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ПРОЕКТУВАННЯ» є Черниш Віктор Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІТИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ПРОЕКТУВАННЯ» — Вінницька обл., Літинський р-н, смт. Літин, вул. Леніна, 32.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІТИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ПРОЕКТУВАННЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах