НЕМИРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

Контакти

Юридична адреса
22800, Вінницька обл., Немирівський р-н, м. Немирів, вул. Луначарського, 19
Бухгалтерія
Керівник
Головенько Сергій Михайлович
Бухгалтер
Хоменко Ірина Василівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00689548
Дата реєстрації12.01.1995
Дата оновлення15.12.1997
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НЕМИРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НЕМИРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» присвоєно код 00689548.

Керівником підприємства «НЕМИРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» є Головенько Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НЕМИРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» — Вінницька обл., Немирівський р-н, м. Немирів, вул. Луначарського, 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НЕМИРІВСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах