ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

Контакти

Юридична адреса
22000, Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Столярчука, 7
Керівник
Панчук Анатолій Федорович
Код ЄДРПОУ00689622
Дата реєстрації27.01.1997
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА » присвоєно код 00689622.

Керівником підприємства «ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА » є Панчук Анатолій Федорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА » — Вінницька обл., м. Хмільник, вул. Столярчука, 7.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХМІЛЬНИЦЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах