МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

Контакти

Юридична адреса
09000, Київська обл., Сквирський р-н, м. Сквира, пл. Героїв Небесної Сотні, 21
Керівник
Шельменко Микола Григорович
Бухгалтер
Скочко Лідія Степанівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00690387
Дата реєстрації07.06.1994
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» присвоєно код 00690387.

Керівником підприємства «МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» є Шельменко Микола Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» — Київська обл., Сквирський р-н, м. Сквира, пл. Героїв Небесної Сотні, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах