НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

Контакти

Юридична адреса
26100, Кіровоградська обл., Новоархангельський р-н, смт. Новоархангельськ, вул. Пушкіна, 44
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сологуб Василь Лукович
Бухгалтер
Сологуб Василь Лук’янович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00690507
Дата реєстрації16.07.1997
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» присвоєно код 00690507.

Керівником підприємства «НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» є Сологуб Василь Лукович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА» — Кіровоградська обл., Новоархангельський р-н, смт. Новоархангельськ, вул. Пушкіна, 44.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОАРХАНГЕЛЬСЬКИЙ МІЖГОСПОДАРСЬКИЙ ВІДДІЛ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах