ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОЛОБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
45070, Волинська обл., Ковельський р-н, смт. Голоби, вул. Вокзальна, 31
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Троцюк Марія Олександрівна
Бухгалтер
Дунець Євгенія Семенівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00692334
Дата реєстрації25.12.1992
Дата оновлення14.11.2010
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОЛОБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОЛОБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ» присвоєно код 00692334.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОЛОБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ» є Троцюк Марія Олександрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОЛОБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ» — Волинська обл., Ковельський р-н, смт. Голоби, вул. Вокзальна, 31.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГОЛОБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах