АПОСТОЛІВСЬКИЙ, ДП ШОВКОРАДГОСП

Контакти

Юридична адреса
53800, Дніпропетровська обл., Апостолівський р-н, м. Апостолове, вул. Пархоменка, 40
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Сипко Анатолій Анатолійович
Бухгалтер
Вербицька Валентина Гаврилівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00693316
Дата реєстрації16.06.1994
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АПОСТОЛІВСЬКИЙ, ДП ШОВКОРАДГОСП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АПОСТОЛІВСЬКИЙ, ДП ШОВКОРАДГОСП» присвоєно код 00693316.

Керівником підприємства «АПОСТОЛІВСЬКИЙ, ДП ШОВКОРАДГОСП» є Сипко Анатолій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АПОСТОЛІВСЬКИЙ, ДП ШОВКОРАДГОСП» — Дніпропетровська обл., Апостолівський р-н, м. Апостолове, вул. Пархоменка, 40.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АПОСТОЛІВСЬКИЙ, ДП ШОВКОРАДГОСП»
Поділіться інформацією в соцмережах