СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "ВАСИЛІВСЬКИЙ"

Контакти

Юридична адреса
87360, ВУЛ.ПЕТРОВСЬКОГО, 20, С.ВАСИЛІВКА, АМВРОСІЇВСЬКИЙ, ДОНЕЦЬКА, УКРАЇНА
Керівник
Шевченко Володимир Павлович
Код ЄДРПОУ00695781
Дата реєстрації30.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ВАСИЛІВСЬКИЙ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "ВАСИЛІВСЬКИЙ"» присвоєно код 00695781.

Керівником підприємства «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "ВАСИЛІВСЬКИЙ"» є Шевченко Володимир Павлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ "ВАСИЛІВСЬКИЙ"» — ВУЛ.ПЕТРОВСЬКОГО, 20, С.ВАСИЛІВКА, АМВРОСІЇВСЬКИЙ, ДОНЕЦЬКА, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ ВИРОБНИЧИЙ КООПЕРАТИВ ”ВАСИЛІВСЬКИЙ”»
Поділіться інформацією в соцмережах