ІМ. ТЕЛЬМАНА, КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
87130, Донецька обл., Бойківський р-н, с. Мічуріне, вул. Шевченка, 62
Керівник
Іванов Олексій Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00696773
Дата реєстрації13.07.1993
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІМ. ТЕЛЬМАНА, КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМ. ТЕЛЬМАНА, КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 00696773.

Керівником підприємства «ІМ. ТЕЛЬМАНА, КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Іванов Олексій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМ. ТЕЛЬМАНА, КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Донецька обл., Бойківський р-н, с. Мічуріне, вул. Шевченка, 62.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — возбуждено дело о банкротстве.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМ. ТЕЛЬМАНА, КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах