ІМ.СВЕРДЛОВА, КОЛЕКТИВНЕ С/Г ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
87172, Донецька обл., Бойківський р-н, с. Конькове
Керівник
Яровой Сергій Андрійович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00696800
Дата реєстрації31.12.2007
Дата оновлення01.11.2019
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІМ.СВЕРДЛОВА, КОЛЕКТИВНЕ С/Г ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМ.СВЕРДЛОВА, КОЛЕКТИВНЕ С/Г ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 00696800.

Керівником підприємства «ІМ.СВЕРДЛОВА, КОЛЕКТИВНЕ С/Г ПІДПРИЄМСТВО» є Яровой Сергій Андрійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМ.СВЕРДЛОВА, КОЛЕКТИВНЕ С/Г ПІДПРИЄМСТВО» — Донецька обл., Бойківський р-н, с. Конькове.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМ.СВЕРДЛОВА, КОЛЕКТИВНЕ С/Г ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах