ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
10020, м. Житомир, пров. 1-й Винокурний, 48а
Керівник
Мандрійчук Василь Якович
Код ЄДРПОУ00698288
Дата реєстрації25.12.2000
Дата оновлення28.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 00698288.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Мандрійчук Василь Якович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Житомир, пров. 1-й Винокурний, 48а.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах