ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
10020, м. Житомир, пров. 1-й Винокурний, 48а
Керівник
Мандрійчук Василь Якович
Код ЄДРПОУ00698288
Дата реєстрації13.02.2013
Дата оновлення24.02.2015

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 00698288.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Мандрійчук Василь Якович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Житомир, пров. 1-й Винокурний, 48а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах