ЖИТОМИРБДЖОЛОІНВЕСТ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
10009, м. Житомир, вул. Селецька, 33
Телефони
Керівник
Поліщук Валентин Анатолійович
Код ЄДРПОУ00698561
Дата реєстрації06.03.2007
Дата оновлення26.06.2012
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЖИТОМИРБДЖОЛОІНВЕСТ, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЖИТОМИРБДЖОЛОІНВЕСТ, ТОВ» присвоєно код 00698561.

Керівником підприємства «ЖИТОМИРБДЖОЛОІНВЕСТ, ТОВ» є Поліщук Валентин Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЖИТОМИРБДЖОЛОІНВЕСТ, ТОВ» — м. Житомир, вул. Селецька, 33.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЖИТОМИРБДЖОЛОІНВЕСТ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах