ПОЛОГІВСЬКИЙ, ДП ШОВКІВНИЧИЙ РАДГОСП

Контакти

Юридична адреса
70600, Запорізька обл., Пологівський р-н, м. Пологи, вул. Запорізька, 143
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Набока Олександр Григорович
Бухгалтер
Сай Андрій Анатолійович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00699276
Дата реєстрації10.07.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛОГІВСЬКИЙ, ДП ШОВКІВНИЧИЙ РАДГОСП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛОГІВСЬКИЙ, ДП ШОВКІВНИЧИЙ РАДГОСП» присвоєно код 00699276.

Керівником підприємства «ПОЛОГІВСЬКИЙ, ДП ШОВКІВНИЧИЙ РАДГОСП» є Набока Олександр Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛОГІВСЬКИЙ, ДП ШОВКІВНИЧИЙ РАДГОСП» — Запорізька обл., Пологівський р-н, м. Пологи, вул. Запорізька, 143.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛОГІВСЬКИЙ, ДП ШОВКІВНИЧИЙ РАДГОСП»
Поділіться інформацією в соцмережах