ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
01034, м. Київ, вул. Гончара, 32б
Керівник
Янішевський Сергій Борисович
Код ЄДРПОУ00699744
Дата реєстрації24.01.2013
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 00699744.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Янішевський Сергій Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Київ, вул. Гончара, 32б.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ ЗАХИСТУ РОСЛИН КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах