УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІІНСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
80200, Львівська обл., Радехівський р-н, м. Радехів, просп. Відродження, 3
Керівник
Призва Василь Миколайович
Код ЄДРПОУ00701406
Дата реєстрації20.02.2013
Дата оновлення15.07.2016

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІІНСТРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІІНСТРАЦІЇ» присвоєно код 00701406.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІІНСТРАЦІЇ» є Призва Василь Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІІНСТРАЦІЇ» — Львівська обл., Радехівський р-н, м. Радехів, просп. Відродження, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІІНСТРАЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах