ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
80200, Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Радехів, просп. Відродження, 3
Керівник
Призва Василь Миколайович
Код ЄДРПОУ00701406
Дата реєстрації30.11.1995
Дата оновлення25.05.2023

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» присвоєно код 00701406.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» є Призва Василь Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — Львівська обл., Червоноградський р-н, м. Радехів, просп. Відродження, 3.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ РАДЕХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах