ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАДИБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
82054, Львівська обл., Старосамбірський р-н, с. Надиби
Телефони
Керівник
Гриньків Галина Миколаївна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ00701932
Дата реєстрації26.03.1996
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАДИБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАДИБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ» присвоєно код 00701932.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАДИБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ» є Гриньків Галина Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАДИБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ» — Львівська обл., Старосамбірський р-н, с. Надиби.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО НАДИБСЬКА ЛЬОНОНАСІННЄВА СТАНЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах