ЛЬВІВБДЖОЛОСЕРВІС, ВАТ

Контакти

Юридична адреса
79035, м. Львів, вул. Врубеля, 38
Телефони
Керівник
Кравчук Микола Васильович
Код ЄДРПОУ00701955
Дата реєстрації05.06.1996
Дата оновлення01.12.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛЬВІВБДЖОЛОСЕРВІС, ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЬВІВБДЖОЛОСЕРВІС, ВАТ» присвоєно код 00701955.

Керівником підприємства «ЛЬВІВБДЖОЛОСЕРВІС, ВАТ» є Кравчук Микола Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЬВІВБДЖОЛОСЕРВІС, ВАТ» — м. Львів, вул. Врубеля, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЬВІВБДЖОЛОСЕРВІС, ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах