ПОЛТАВАПЛЕМСЕРВІС, ПАТ

Адреса
38782, Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Горбанівка, вул. Миру, 1

Продукція, послуги

Спермопродукція бугаїв-плідників, баранів та кнурів; доставка сперми бугаїв-плідників, рідкого азоту, інструменту для штучного осіменіння маточного поголів’я; трансплантація ембріонів; племінні бугайці української червоно-рябої молочної та голштинської порід; продаж племінних кнурців і свинок великої білої породи.
Скотарство
Свинарство
Конярство
Вівчарство
Птахівництво
Антикризис

Рекламна інформація

Удосконалення генетичних і продуктивних якостей поголів’я шляхом штучного осіменіння сільськогосподарських тварин, що є основним методом якісного поліпшення поголів’я при використанні видатних плідників, як власних порід, так і кращого світового генофонду та шляхом закупки племінного молодняку – це і є наше виробниче основне кредо.
ПАТ „Полтаваплемсервіс” є надійним партнером і ми пропонуємо послуги:
1. По забезпеченню спермопродукцією плідників з високим генетичним потенціалом продуктивності вітчизняної та зарубіжної селекції (пайєти та відкриті гранули). На племпідприємтсві по заморожуванні сперми впроваджено європейську технологію пайєтної лінії. Племпідприємство заготовляє і продає сперму бугаїв 25 ліній. З них 14 голштинської чорно-рябої та української чорно-рябої молочної породи, 7 голштинської червоно-рябої та української червоно-рябої молочної, 5 симентальської порід. Крім того є бугаї м’ясних порід і ліній.
2. По забезпеченню необхідними інструментами для штучного осіменіння, розбавником сперми, рідким азотом.
3. По забезпеченню організації пунктів штучного осіменіння.
4. По забезпеченню підготовці спеціалістів по відтворенню сільськогосподарських тварин.
На Ваше замовлення можемо розробити:
- Плани селекційно-племінної роботи та допомогу у отриманні статусу племінного репродуктора.
- Перспективні програми створення високопродуктивних стад молочної та м’ясної худоби.
- Поточні плани підбору по стадах з використанням найперспективніших плідників.
ПАТ „Полтаваплемсервіс” організовує проведення семінарів для керівників і зооветспеціалістів господарств. Тематика семінарів дуже різна.
Крім організацій семінарів для керівників і спеціалістів ми пропонуємо окремі семінари у Вашому господарстві для навчання чи підвищення кваліфікації Ваших спеціалістів та навчання техніків штучного запліднення роботі ректо-цервікальним способом, чи організація роботи по зниженню рівня захворювання корів на мастит, тощо.
Спеціалісти ПАТ „Полтаваплемсервіс” збирають інформацію про походження тварин, інвентарний номер, періоди лактації, вмісту жиру та білку в молоці і інше, потім проводять експертну оцінку корів за екстер’єрними показниками, де оцінюється темперамент корови та визначення життєвої ефективності корів. Вся ця робота здійснюється безкоштовно і безпосередньо в стаді. Результати оцінювання готові для внесення в базу даних програм по автоматичному обліку.
ПАТ „Полтаваплемсервіс” вирощує та реалізує свинок і кнурців великої білої породи і проводить штучне осіменіння свиней приватного сектору, застосовуючи промислове(міжпородне) схрещування.
Запрошуємо до співпраці!

Види діяльності

Ключові слова

ПОЛТАВАПЛЕМСЕРВІС, ПАТ, Україна, Контактна інформація, реквізити компанії - адреса, телефони, факс. купити продукція генетична, сперма биків, бик абердин-ангус продаж імпорт на замовлення, експорт, великий опт в Полтаві

Про компанію

Код ЄДРПОУ00703167
Дата реєстрації15.09.2007
Дата оновлення01.03.2019
Керівник
Грабко Валентин Анатолійович — голова правління
Бухгалтер
Леонова Лідія Михайлівна
Рік заснування
1920
Кількість співробітників52 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:15
Вівторок:
08:00 — 17:15
Середа:
08:00 — 17:15
Четвер:
08:00 — 17:15
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛТАВАПЛЕМСЕРВІС, ПАТ» присвоєно код 00703167.

Керівником підприємства «ПОЛТАВАПЛЕМСЕРВІС, ПАТ» є Грабко Валентин Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛТАВАПЛЕМСЕРВІС, ПАТ» — Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Горбанівка, вул. Миру, 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ПОЛТАВАПЛЕМСЕРВІС, ПАТ» офіційний сайт: http://www.poltavaplemservis.pl.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Адреса
38782, Полтавська обл., Полтавський р-н, с. Горбанівка, вул. Миру, 1
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛТАВАПЛЕМСЕРВІС, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах