КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ІМ. ОРДЖОНІКІДЗЕ

Контакти

Юридична адреса
64662, Харківська обл., Лозівський р-н, с. Катеринівка
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ00705350
Дата реєстрації01.01.2001
Дата оновлення06.05.2022
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ІМ. ОРДЖОНІКІДЗЕ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ІМ. ОРДЖОНІКІДЗЕ» присвоєно код 00705350.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ІМ. ОРДЖОНІКІДЗЕ» — Харківська обл., Лозівський р-н, с. Катеринівка.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано, свідоцтво про державну реєстрацію недійсне.
Відгуки про компанію «КОЛЕКТИВНЕ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ІМ. ОРДЖОНІКІДЗЕ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах