УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТИВРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
23300, Вінницька обл., Вінницький р-н, смт. Тиврів, вул. Тиверська, 32
Керівник, директор
Ліщишина Алла Петрівна

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ00729994
Дата реєстрації01.12.1995
Дата оновлення29.07.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТИВРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТИВРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 00729994.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТИВРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Ліщишина Алла Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТИВРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Вінницька обл., Вінницький р-н, смт. Тиврів, вул. Тиверська, 32.
Відгуки про компанію «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТИВРІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах