УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОЧАКІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
57508, Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Лоцманська, 26
Керівник
Пащенко Анатолій Анатолійович
Код ЄДРПОУ00734104
Дата реєстрації04.05.1995
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОЧАКІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОЧАКІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» присвоєно код 00734104.

Керівником підприємства «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОЧАКІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» є Пащенко Анатолій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОЧАКІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» — Миколаївська обл., м. Очаків, вул. Лоцманська, 26.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ОЧАКІВСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах