ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ”ДОРОЖНЯ КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 СТАНЦІЇ КИЇВ ДТГО ”ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ”

Контакти

Юридична адреса
01030, м. Київ, вул. Коцюбинського М., 8а
Керівник
Каневський Олександр Самуілович
Код ЄДРПОУ01110802
Дата реєстрації26.03.2013
Дата оновлення17.07.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ”ДОРОЖНЯ КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 СТАНЦІЇ КИЇВ ДТГО ”ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ”ДОРОЖНЯ КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 СТАНЦІЇ КИЇВ ДТГО ”ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ”» присвоєно код 01110802.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ”ДОРОЖНЯ КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 СТАНЦІЇ КИЇВ ДТГО ”ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ”» є Каневський Олександр Самуілович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ”ДОРОЖНЯ КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 СТАНЦІЇ КИЇВ ДТГО ”ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ”» — м. Київ, вул. Коцюбинського М., 8а.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНИЙ ЗАКЛАД ”ДОРОЖНЯ КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 СТАНЦІЇ КИЇВ ДТГО ”ПІВДЕННО-ЗАХІДНА ЗАЛІЗНИЦЯ”»
Поділіться інформацією в соцмережах