ПОРТ РЕНІ

Юридична назваРЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ, ДП
Юридична адреса
68800, Одеська обл., Ізмаїльський р-н, м. Рені, вул. Дунайська, 188

Продукція, послуги

1. Навантаження, розвантаження вантажів на/з судна(ен) та вагони(ів), і зберігання вантажів.
2. Водопостачання суден біля причалу або на рейді, зняття в обмеженій кількості л’яльних, баластових і фекальних вод.
3. Надання буксирів для виконання швартових і маневрових операцій.
4. Оформлення вантажних документів на завантажений-вивантажений вантаж відповідно до митних, карантинних і санітарних норм.
5. Оформлення приходу-відходу судна.
6. Забезпечення робіт з фумігації і дегазації судна.
7. Надання митних брокерських послуг.
8. Експедирування і декларування вантажів.
9. Надання причалів судам для матеріально-технічного постачання, дрібного ремонту й інших потреб.
10. Кріплення і спецкріплення вантажів кріпильними матеріалами судновласника або вантажовласника.
11. Інші послуги за узгодженням сторін .

Усі послуги, що надаються портом, є платними і надаються згідно з діючими у порту ставками, зборами і платнями, встановленими відповідно до чинного законодавства України.

Інформація про компанію

Ренійський морський торговельний порт – транспортний вузол України в якому переплітається робота морського, річкового, залізничного та автомобільного транспортів.
Унікальне географічне положення встановило статус порту Рені одночасно як річкового і морського. Порт Рені розташований на стику українського, румунського та молдавського кордонів і на перетині чотирьох транспортних коридорів: Критських №7 і №9, Євроазіатського і Чорноморського.
Площа території 94,36 га. Довжина причальної лінії 3927 м. Порт Рені обробляє будь-які судна, осадка яких дозволяє пройти Сулинський канал та Головний судноплавний хід “Дунай - Чорне море” гирлом Бистре, що з`єднують Дунай з Чорним морем.
Порт має 3 вантажних райони, нафторайон. На 39 спеціалізованих причалах порту здійснюється перевантаження всіх видів вантажів , в тому числі генеральних, навалочних, наливних, насипних, великовагових, негабаритних та контейнерів. Площа критих складів складає 30 тис. кв. м, відкритих складських майданчиків – 195 тис. кв. м. Порт Рені оснащений розгалуженою мережею залізничних колій, має великий парк перевантажувальної техніки і вантажно - захватних пристосувань, що дозволяють перевантажувати вантажі вагою одного місця до 250 тонн (мостовий кран побудован для перевантаження ядерного палива).
З 23 березня 2000 року набрав чинності Закон України ”Про спеціальну економічну зону ”Рені” терміном дії 30 років на території Ренійського морського торговельного порту загальною площею 94.36 гектари. Сьогодні вже реалізовано кілька інвестиційних проектів, серед яких комплекс з перевантаження та зберіганню скрапленого газу, комплекс з перевантаження зерна і виробництва комбікормів та комплекс по переробці, пакуванню і перевантаженню гранульованих мінеральних добрив, витратний склад нафтопродуктів в порту Рені для забезпечення бункерувальних операцій. Реконструйовано діючий перевантажувальний комплекс кам’яновугільної смоли.

Вища організація

Міністерство інфраструктури України

Маркетингова інформація

Стандарти якостіДСТУ ISO 9001-2001 (ISO 9001-2000)
Країни експортуЗ України та країн СНД в країни центральної Європи (Австрія, Німеччина та ін.), а також в порти Чорного, Середземного та Червоного морів, Індійського та Тихого океанів.
Країни імпортуВ Україну та країни СНД з країн центральної Європи (Австрія, Німеччина та ін.), а також із портів Чорного, Середземного та Червоного морів, Індійського та Тихого океанів.

Види діяльності КВЕД

Ключові слова

ренійський порт, порт рені, ренійський мтп, рені
Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ01125809
Керівник
Строя Сергій Костянтинович — начальник порту
Бухгалтер
Корабєльнікова Ніна Василівна
Рік заснування
1816
Кількість працівників358 чол.
Дата реєстрації19.12.1991
Дата оновлення19.07.2023

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 17:00
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ, ДП» присвоєно код 01125809.

Керівником підприємства «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ, ДП» є Строя Сергій Костянтинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ, ДП» — Одеська обл., Ізмаїльський р-н, м. Рені, вул. Дунайська, 188.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «РЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ, ДП» офіційний сайт: http://www.portreni.com.ua/

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична назваРЕНІЙСЬКИЙ МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ, ДП
Юридична адреса
68800, Одеська обл., Ізмаїльський р-н, м. Рені, вул. Дунайська, 188
Відгуки про компанію «ПОРТ РЕНІ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах