ЛУГАНСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”

Контакти

Юридична адреса
91016, м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 1
Керівник
Павлов Віктор Григорович
Кількість співробітників90 чел.
Код ЄДРПОУ01182820
Дата реєстрації06.08.2013
Дата оновлення30.03.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛУГАНСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУГАНСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”» присвоєно код 01182820.

Керівником підприємства «ЛУГАНСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”» є Павлов Віктор Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУГАНСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”» — м. Луганськ, вул. Коцюбинського, 1.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУГАНСЬКА ФІЛІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”УКРТЕЛЕКОМ”»
Поділіться інформацією в соцмережах